VideoWorld
Sieć salonów DVD
FilmyHDFilmyPromocjeFirmaLokalizacje


        


 

Witamy w sieci VideoWorld!

     Firma Attar Group Sp. z o.o. prowadzi sieć salonów DVD i Blu-Ray Video World. Powstała w 1990 roku w Rybniku, gdzie do dziś funkcjonuje pierwsza videoteka sieci. Aktualnie siedziba firmy z zapleczem administracyjnym znajduje się w malowniczej stolicy Podbeskidzia - Bielsku-Białej. Obszerny Dział Handlowy mieści się w Sosnowcu.

     Działamy na terenie całej Polski.  Attar Group Sp. z o. o. posiada aktualnie  62 salony Video World, z których korzysta ponad 800 tysięcy aktywnych Klientów.

     Jesteśmy jedyną siecią wypożyczalni DVD i Blu-Ray w Polsce, która otwiera coraz więcej nowych placówek, aby być coraz bliżej Klienta. Wśród naszych Klientów jest wielu miłośników filmów i prawdziwych "zapaleńców" tematyki filmowej. Tym osobom proponujemy "przyjemne z pożytecznym" - możliwość prowadzenia własnego salonu pod szyldem VideoWorld.

     Jesteśmy firmą nieustannie rozwijającą się. Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagającym odbiorcom naszych usług. Regularnie zapewniamy nowości filmowe. Na półkach z filmami można znaleść prawie wszystkie tytuły, także te, które zaledwie kilka miesięcy wcześniej miały swoją kinową premierę.

     W każdym oddziale Video World na wszystkich Klientów czekają niezliczone atrakcje, niespotykane w innych wypożyczalniach. Stałą ofertą naszej sieci stanowi również wypożyczanie płyt na 2 i 7 dni w cenie jednej doby.
    
     Przestronne i nowoczesne wnętrza videotek dają Klientom możliwość swobodnego wyboru filmu spośród ponad 17 tysięcy tytułów. Ponadto każdy może zawsze liczyć na profesjonalną obsługę, która chętnie służy  pomocą przy wyborze odpowiedniego repertuaru.
     Na chwilę obecną zatrudniamy ok. 200 osób. Jeżeli poszukujesz pracy i interesuje Cię branża filmowa, wyślij do nas swoje cv. Jesteś 10203 osobą
Copyrights © 1994-2014 Attar Group Sp. z o.o.